Hokejisté vybojovali stříbrné medaile

Hráči HC Ostrov skončili na druhém místě v Hokejové lize vesnic. Ve finálové sérii podlehli 0:2 na zápasy favorizovanému týmu Světnova. Druhé finále ovšem bylo o poznání vyrovnanější a napínavější.

Světnov vedl 0:1 a 1:2, ostrovští hokejisté dokázali vždy rychle vyrovnat. V prostřední části převzali „červenožlutí“ otěže a otočili až na 6:2. V závěru třetiny Světnov snížil na 3:6. Hned v úvodu poslední části uplatnili hráči Světnova své zkušenosti a během dvou minut třemi brankami utkání vyrovnali. Když v polovině třetí třetiny překlopili skóre na svou stranu 6:7, nezbylo Ostrovu nic jiného než hru otevřít, začít riskovat a pokusit se srovnat. To se nepovedlo, naopak soupeř přidal ještě jednu branku.

Po sedmém místě základní části je stříbro velkým úspěchem. Gratulujeme hráčům k úspěšné reprezentaci. Děkujeme také všem fanouškům za vytrvalou podporu v celé sezóně.